Scrubstar hasенска мода премија крајна џогер панталони

Scrubstar hasенска мода премија крајна џогер панталони

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Додадете модерна нота во вашата основна работна облека. Овие панталони за чистење џогер од модната премиум колекција на Scrubstar се меки на допир и се засилуваат совршено за модерен изглед кој се чувствува добро како што изгледа. Еластична внатрешна лента за половината со врзана вратоврска нуди голема удобност и прилагодливо вклопување. Металните навртки на предните џебни агли и лепењето на двојни игла додаваат детали за дизајнот и засилување на точките на стрес. Ockебовите имаат декоративно зашивање за стилска завршница. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26 : ", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. Редовен инсејм : 29-1/2 "; Petite Inseam : 27". Продадени одделно. Еластична половината со врзана вратоврска за совршено вклопување. Два предни џебови; Две товарни џебови. Заштитена нога со еластично полите. Декоративно шиење. 77% полиестер/ 20% рајон/ 3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Scrubstar Jogger Scrub панталони за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата