Лесен кафе -метален лет кафез за птици, сина боја

Лесен кафе -метален лет кафез за птици, сина боја

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Овој кафез со долг лет од 30,5 инчи е дизајниран да им служи на бројни паракети, канарии или финзи за да живеат заедно; Покрај тоа, тоа е да имате доволно простор да додадете декорација и мали играчки во неа за вашите прекрасни птици. Вратите се отвораат на различни начини за повеќе намени, како што се декорација, земање или излегување на вашите птици и префрлаат фидери. Со половина од кафезот претходно собрани, кафезот на летот е изграден со лесен материјал, составен од метал, пластика и дрво, за лесно носење и чиста упатство за собрание за да diy куќа за свои птици! Лесен кафе -кафез за летање за птици, сина боја : боја : сина сина. Материјал : железо, пластика, дрво. Простор за кафез : 0,4 ". Димензија на кафез : 30.5x18.5x18" (LXWXH). Дрвена должина на перка : 30,7 ". G.W. : 11.8lb. Забелешка : Ве молиме, дозволете ± 0,5" грешки поради рачните мерења.

Параметри на производот

Стоката во категоријата