Позадина за дрво од Brewster Sydow Beige Tree

Позадина за дрво од Brewster Sydow Beige Tree

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Гламурот се среќава со земјен со оваа зачудувачка крем позадина. Сребрени дрвја од бреза треперуваат меѓу стеблата на дрвото Таупе, создавајќи софистицирана шумска сцена. Сидоу е паста на wallидот, не ткаена позадина. Залепете го wallидот што не е ткаен материјал; 20.9-во повторување, натпревар со капка; Перење и стрипт; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата