Buccaneers Tampa Bay - Rob Gronkowski wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Buccaneers Tampa Bay - Rob Gronkowski wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 1279.84
Тековен:

Овој тренд меѓународен NFL Tampa Bay Buccaneers - Rob Gronkowski 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал NFL Tampa Bay Buccaneers - Роб Гронковски 20 wallиден постер со дрвена магнетна рамка : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата