Подложни влошки ултра тенки редовни крилја, 48ct

Подложни влошки ултра тенки редовни крилја, 48ct

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Влошки, редовни со крилја, џамбо пакет. Памучен сув капак. Неутрализатори на мирис, клинички тестирани. Не-запалив. Заштита на протекување на кој можете да верувате од Reste. Памучен сув капак (ги чува влошките посува), анти-лик јадро (флуид од брави внатре), прстен за заштита од истекување (помага да се блокираат протекување во сите правци). Дерматолошки тестиран. Се покажа дека не предизвикува иритација на кожата или алергиски реакции во стандардна дерматолошка студија. Направено во Канада.

Параметри на производот

Стоката во категоријата