Bombay Home Refuge Chevron повеќе килим или тркач

Bombay Home Refuge Chevron повеќе килим или тркач

Во магацинот.
DEN 464.00
Тековен:

Колекцијата за бегалци е бегство од секојдневниот живот што го заслужувате. Овие пријатни гео печатени затворени/надворешни килими веднаш ќе ја променат секоја просторија или внатрешен двор, трансформирајќи ја во животот на забавата. Секој килим е рачно изработен со 100 проценти полипропиелен, УВ заштитен и се прави цело со нашата единствена "k-стоп-не-скриена поддршка ". Килим за собирање прибежиште, повеќе бои и големини : УВ третирано предиво за отпорност на згаснување. Поддршка за не-лизгање на „К-стоп“. Достапно за внатрешна/надворешна употреба. Материјал : 100 проценти полипропелин. Рачно изработено. Современо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата