Нема графички графички маица на пресврт на јуниорите

Нема графички графички маица на пресврт на јуниорите

Во магацинот.
DEN 367.84
Тековен:

Пресврт пред, смел графички и потресен изглед додаваат до една работа-стилска маица од без граници. Додадете го во вашиот плакар за свежо преземање на вашиот обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 87% полиестер/19% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Пресврт предниот; графички принт од предната страна; потресени детали. Превртете ја предната графичка маица за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата