Dole Mix-Ins, мешано овошје со јагоди, праски и манго, торба од Оз

Dole Mix-Ins, мешано овошје со јагоди, праски и манго, торба од Оз

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Освежувачки јагоди, праски и мешани мешавини од овошје со мангодол содржат јагоди, искривени праски и манго со манжеви. Заштедете време и издигнете ги утринските житни култури, овесна каша, јогурт парфит или пијалак со вкусни врвови. Нашето овошје се собира совршено зрело, а потоа замрзнато за да се заклучи во исхраната. Мешавината Dole Mix-Ins содржи одличен извор на витамин Ц, без транс маснотии или заситени маснотии и нема додадени шеќери. Уживајте во освежувачкиот вкус на мешани мешавини од овошје со мешани овошје! Долу мешавини, мешано овошје со јагоди, праски и манго, замрзнато мешано овошје од 12 мл. Се одликува со јагоди, праски и манго. Богат извор на витамин Ц. Нема транс маснотии, без заситени маснотии и без додадени шеќери. Врвот на житни култури, овесна каша, јогурт парфит или пијалак. Совршено за опција за појадок или дома.

Параметри на производот

Стоката во категоријата