Без граници женски микро и чипка момче

Без граници женски микро и чипка момче

Во магацинот.
DEN 254.08
Тековен:

Слики, меко и удобно, ова сјајно микро -момче е „мора да има“. Тоа е супер симпатично и има детални детали што се забавни и флертни. Широката цветна чипка на половината е тотално „на тренд“. • Достапно во основни и модни бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата