Трговска марка ликовна уметност Дамаск црвена платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Дамаск црвена платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Во магацинот.
DEN 2601.60
Тековен:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Дамаск црвена“ уметност по пекара во боја, бела мат, рамка од бреза : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата