Надворешен внатрешен двор, кафеав ратан плетен мебел поставен со беж перничиња

Надворешен внатрешен двор, кафеав ратан плетен мебел поставен со беж перничиња

Во магацинот.
DEN 4639.84
Тековен:

Излегувачки и цврсти ратан и челични материјали за долги услуги за време на услугата, спондираната перница е мека, а капакот се миеше на материјали за отровни материјали обезбедуваат дека мебелот што треба да биде поставен надвор од цела година околу табелата со табела има кален стаклен врв што е цврст и лесен за чистење на капацитет на лежиште што може да се носи со оптоварување што може До околу 360 сет на ибсратен е доволно лесен за да го носите и транспортирате просторот за таблети за сервирање на пијалоци, закуски и овошје за поставување во внатрешен двор, проawевање, градина, задниот двор и внатрешноста за инсталирање со детални инструкции за процесирање на материјалот : Пемитеријали : Pematerials : Polyester, Sponge, Sponge, Челик , Rattan Maximum Looting на оптоварување на стол : 360 IBSMaximum Loading Loading of Table : 90 IBSSize на стол : 25,5 "x 28,8" x 33.5 "(L x W x H) Големина на табела : 19,5" x 19,5 "x 19,5" (l x w x h) Пакетот вклучува : 1x 3 парчиња внатрешен двор плетен ратан мебел Set2x седиште Pushion2x задниот перница1x Упатство Skonyon 3pcs Надворешен внатрешен двор мешавина кафеав ратан плетен мебел поставен со беж перничиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата