Елементи црвен афионски метален wallиден панел

Елементи црвен афионски метален wallиден панел

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Едноставно прикажување на преголеми цвеќиња од афион. Карактеристики на живописни црвени тонови. Афионите имаат потресена сатенска завршница што ќе ги направи да се појават од вашиот wallид. Конструиран од метал. Мерки 14x1x25,50 инчи. Едноставно прикажување на преголеми цвеќиња од афион. Карактеристики на живописни црвени тонови. Афионите имаат потресена сатенска завршница што ќе ги направи да се појават од вашиот wallид. Конструиран од метал. Мерки 14x1x25,50 инчи. Елементите се одликуваат со колекции за домашни декор кои ви помагаат да го дефинирате вашиот простор за живеење и да го направите уникатно свој. Широкиот асортиман вклучува декоративни додатоци, осветлување и wallиден декор во најразлични стилови, од традиционално до современо. Дизајнерите на елементи не ги следат тековните трендови на ентериер; Тие предвидуваат, па дури и создаваат, оние трендови со производи со вистинскиот стил, боја и материјали. Елементи 14-инчен x 25,5-инчен црвен афионски метален wallиден панел : 5163028.

Параметри на производот

Стоката во категоријата