Апартман Бебе Викторија едриличар и отоман бело сиво

Апартман Бебе Викторија едриличар и отоман бело сиво

Во магацинот.
DEN 2879.68
Тековен:

Апартманот Бебе Викторија едриличар нуди исклучително софистициран стил со цврсти страни на панели, современ тројно копче на грбот и неспоредлива удобност. Дополнителната карактеристика на заклучувањето ви овозможува да го заклучите едриличарот во позиција што го олеснува седењето и да излезете од едриличарот. Отоманскиот отомански јазик е вклучен и додава дополнително ладење кога лета со бебето. Трајни и удобни : Османлијата и едриличарот имаат мазно движење за летање да работат во тандем за синхронизиран плод. Висококвалитетното лежиште обезбедува непречен плоча за наредните години . Лесно чисто : Удобниот, полиестерски тапацир на нашиот едриличар и отомански сет е на самото место за чистење, така што можете да ја одржувате вашата расадник да изгледа свеж, чист и удобно за вас и вашето бебе или новороденче . Комплетно решение за спална соба : Suite Bebe произведува производи за вкупните решенија за новороденчиња, детски или тинејџерски спални решенија, вклучувајќи креветчиња, менување на маси, гардероби, едриличари рокерски столици, комплети за конверзии.

Параметри на производот

Стоката во категоријата