Трговска марка ликовна уметност Шардс обоена Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Шардс обоена Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Шардс обоени“ платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата