Casual Comfort V-врат за мајчинство кардиган

Casual Comfort V-врат за мајчинство кардиган

Во магацинот.
DEN 428.64
Тековен:

Падот V-вратот за мајчини кардиган не само што е одлично парче за положување, неговата мека ткаенина обезбедува мекост и удобност. Спарете го со основна маичка или стилска кошула за фустани, за одличен изглед. Одликувајќи се со длабок V дизајн, под должината на колкот, 2 предни џебови и прицврстување на копчињата. Длабок V врат. предни џебови. Затворање на копчињата. под должината на колкот. женски кардиган џемпер. Обичен џемпер. женски џемпер за работа. џеб кардиган.

Параметри на производот

Стоката во категоријата