Едноставно Азија зачинета кунг пао -сад со глупак, 8. мл

Едноставно Азија зачинета кунг пао -сад со глупак, 8. мл

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Задоволете ја вашата желба за азиските тестенини од Зести во само неколку минути со садот со глупак едноставно Азија. Овој солен оброк е направен со врвни тестенини со вкочанети тестенини, вкусни сосови за потписи, зеленчук и крцкави врвови. Претходните варени тестенини, 8,5 мл имаат зачинет вкус на Кунг Пао. Тие можат да бидат подготвени во микробранова печка за само три минути, за здрав ручек или брза вечера. Секоја единица доаѓа со шест чинии од 8,5 мл. Едноставно Азија зачинета Кунг Пао со глупак, 8,5 мл (пакет од 6) : Премиум природно. Микробранова подготвена за 3 минути. Загрејте и сервирајте ги тестенините од кунг пао. Сос од Зести Кунг Пао. Шест чинии од 8,5 мл по пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата