Skechers Little & Big Girl Silds Heart Light Sneaker, големини 10.5-4

Skechers Little & Big Girl Silds Heart Light Sneaker, големини 10.5-4

Во магацинот.
DEN 386.40
Тековен:

'Llе се види во сите жаришта со светлосна забавна забава, облечени во светлата на Skechers : Shearts Lights Rainbow Lux Shoe. Атлетска ткаенина од мрежа од искра и сјајни завршете го синтетичкиот горен дел во лизгање на банџи, светло спортски патика со мулти -осветлена надворешна плоча. С-светла. Вклучено копче. Систем за осветлување на светло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата