Единствени поволни цени рефлексивни налепници лепило со висока видливост ноќна претпазлива лента рефлектор сина

Единствени поволни цени рефлексивни налепници лепило со висока видливост ноќна претпазлива лента рефлектор сина

Во магацинот.
DEN 415.84
Тековен:

Рефлективните налепници се одлични за домови, скали, ознаки на патиштата, приколки, поштенски сандачиња, мотоцикли, велосипеди, облека, магацини, огради, итн., Што ги прави повеќе видливи во мракот за да избегнат несреќи. Направено од миленичиња материјал, кој е водоотпорен, има добра флексибилност и силна лепливост, не е лесно да се испадне, погоден за предмети со различни форми (редовни или неправилни). Самолепливо, лесен за употреба, голема видливост, може да се користи и за луѓе кои треба да бидат надвор ноќе, особено погодни за тркач, пешачки, велосипедист, итн., Со што ќе се видите дури и во лоши временски услови како темни/ темни/ Дождливо/магливо цело време. Белешка : За да одржувате подобра адхезија, ве молиме, чувајте ја површината за поврзување чиста и сува пред употреба. Единствени поволни цени Рефлексивни налепници Лепило со висока видливост ноќна буквална лента Рефлектор Материјал : ПЕТ. Облик : Облик на starвезда. Боја : Бела. Вкупна големина : 60 ​​x 60мм / 2.36 x 2,36 инчи (L*W). Список на пакување : 10 x Рефлективна налепница.

Параметри на производот

Стоката во категоријата