Трговска марка ликовна уметност Les Chats I Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Les Chats I Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка од дрво

Во магацинот.
DEN 2601.60
Тековен:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Les Chats I“ Canvas Art by Color Bakery White Matte, Dood Frame : Artist : Color Bakery. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата