Warner Bros. by Looney Tunes Graphic Graphic Crew вратот маица

Warner Bros. by Looney Tunes Graphic Graphic Crew вратот маица

Во магацинот.
DEN 223.52
Тековен:

Оваа графичка кошула со маичка се одликува со печатење на екранот на Louney Tunes што ќе направи одличен додаток на гардеробата на вашето мало девојче. Овие светли, живописни и шарени модерни маички се направени од мешавина од памук која е мека и издржлива. Двете артикли се машини што се перат и лесни за одржување. Завршувањето на оваа мета со долг ракав е деколте на екипажот, директно полите и внатрешноста без обележја за дополнителна удобност. Екипаж. Долги ракави. Графички предни мелодии. Ознаката помалку назад за дополнителна удобност. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Девојки Луни мелодии графичка маица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата