Традиционална ориентална област на Белен, црвено сино 2, 5 '8'

Традиционална ориентална област на Белен, црвено сино 2, 5 '8'

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Со бои на тон на накит и екстравагантни обрасци, ориенталните килими ја истакнуваат благодатта и гравитациите на традиционалните простории, додека додаваат допир на боемски привлечност на минималистички или современи простори. Повторно замислување на безвременските подни облоги што опфаќаа милениуми, овие персиски инспирирани килими ја издвојуваат елеганцијата на дизајнерот. Традиционална ориентална област на Ориентална област, црвена/ сина 2, 5 'x 8'.

Параметри на производот

Стоката во категоријата