Тежок печатач за носење куќиште за прилагодување дизајниран за да одговара на Canon Pixma IP безжичен мобилен печатач

Тежок печатач за носење куќиште за прилагодување дизајниран за да одговара на Canon Pixma IP безжичен мобилен печатач

Во магацинот.
DEN 327.84
Тековен:

Casematix Тежок печатач за носење куќиште за Canon Pixma IP110 е решение за обвивка што користи густо вграден ентериер за сопствена пена, заедно со надворешноста на тврда обвивка, изработена од пластика обложена со инјектирање, за супериорна заштита од тапи сили, капки, дупки и други непредвидени несреќи што може да го оштети вашиот уред. Внатрешната заштита се состои од трислоен густ полиуретански аранжман со пена со користење на густи горните и долните слоеви на пена во комбинација со прилагодена средна пена за да понуди засилена заштита од сите страни. Дизајнот на сопствената пена го држи вашиот печатач, дополнителна батерија, адаптер за полнење, касети за печатачи и многу повеќе. Мерење на 16 "x 15 " x 6 "Во надворешните димензии, овој случај е совршен за обезбедување и заштита на вашиот печатач и додатоци за патување или складирање. Случајот е опремен со вградена рачка за носење. Дизајниран да одговара на безжичен мобилен печатач на Canon Pixma IP110.

Параметри на производот

Стоката во категоријата