Гаранималс бебе и дете момче ткаени кратки, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и дете момче ткаени кратки, големини 12м-5Т

Во магацинот.
DEN 312.16
Тековен:

Кул стил на сончев ден? Да молам! Повлекувањето шорцеви на Гаранималс го одржуваат неговиот изглед едноставен и лесен од почеток до крај. Опуштено вклопување и еластична лента за половината нудат удобно вклопување за него и без напор и исклучување за вас. Поставете ги со мета или резервоар и подгответе се да го земете денот. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративно влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Faux Fly. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Повлечени шорцеви за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата