Уникатни поговори за жени плус големина цветни V вратот кратки ракави peplum top

Уникатни поговори за жени плус големина цветни V вратот кратки ракави peplum top

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Обликот на врвот е peplum и женствено, а вклопувањето е редовно и елегантно. Исклучително мека разголена блуза со полите, совршено се вклопува. Лесно е да се спарите со фармерки или панталони за обичен изглед. Совршен за секојдневен, секојдневен живот, заминување, итн. Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање (во инчи) Меѓународна големина гарнир на градите - Поклоп на половината- - вкупна должина1x 48 3/8 46 1/8 - 29 3/82x 51 5/8 49 1/4 - 29 3/ 43x 55 1/8 52 3/4 - 30 1/84x 58 5/8 56 1/4 - 30 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, КЛИКНИ ТУКА. Единствени договори за жени плус големина цветни V вратот кратки ракави peplum Топ 100% полиестер. Увезени. Цветен принт. Руфл полите. Затегната половината. Блуза со пилум. Машинско миење ладно со како боја. Моделот е 5'7 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Параметри на производот

Стоката во категоријата