Лили Блис Монограм Доормат, 24 36

Лили Блис Монограм Доормат, 24 36

Во магацинот.
DEN 527.84
Тековен:

Збогатете го вашиот влез со овој прекрасен монограмиран доормат. Преголема големина за да обезбеди поголема покриеност, овој прекрасен душек е изработен од природен кокос, трајно, густо влакно што ги чистат чевлите чисти. Овој мат апсорбира влага и нема да се спушти без оглед на сообраќајот. За најдобри резултати, користете во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти. Поддршка на винил за да помогне во спречувањето на движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата