Стерлинг сребрен жолто обложен прстен Кладаг

Стерлинг сребрен жолто обложен прстен Кладаг

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Овој прстен Claddagh во Стерлинг Сребрена е сигурно дека ќе ви биде нов фаворит. Се одликува и со позлата со родиум и високо-позлата. Овој прстен од 2,25мм има модерен дизајн на Claddagh за да го комплетира вашиот личен стил. Достапно во целосна големина 6. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потекло : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребро жолто-позлатена Кладаг прстен : Златен позлатен и полиран финиш. Родиум позлатена за да се спречи оцрнување. Направено во сребро. Бренд за стабилни изрази. Достапно во повеќе големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата