Колонијална свеќа што не е издвоена свеќа - крајбрежна сина - Дриплет - HR Burn of 12

Колонијална свеќа што не е издвоена свеќа - крајбрежна сина - Дриплет - HR Burn of 12

Во магацинот.
DEN 302.08
Тековен:

Блескава историја. Нашите смирувачки дванаесет-инчни неценети крајбрежни сини класични свеќи за ладење имаат практично време без капка по десет часа. декор. Овие дванаесет-инчни свеќи имаат Bevelled Base за да обезбедат стабилност и поддршка потребна за повеќето држачи за затегнување, практично се капнуваат и имаат време на согорување до десет часа. За повеќе од еден век, колонијалните свеќи предизвикаа радост, создадоа спомени и воспостави пријатни агли во домовите низ Америка. Се гордееме со нашата историја и со нетрпение очекуваме да се преселиме во иднината со истите вредности со кои започнавме - посветеност на нашите клиенти и просторите каде што живеат. Ние се гордееме со создавање мириси што додаваат на радосни семејни моменти, Харкен назад на Среќни времиња и создадете релаксирачки и добредојдени околини во вашиот дом. Комплимент Секоја прилика што овие затемнети свеќи имаат елегантен дизајн кој е погоден за забави, свадби и вечери за одмор, овие стапчиња за свеќи се совршени во поставувањето на елегантна вибрација и го надополнуваат скоро секој декор . Класик Bevelled Base обезбедува стабилност и поддршка потребна за повеќето држачи. Овие прикривки создаваат топол сјај во секој простор . Крајбрежното сино го внесуваат чувството на брегот во вашиот дом, без оглед каде живеете . изгореници направени со восок со висок квалитет за да создадат мазно, чисто, практично искуство без капење со А. Изгорете време до десет часа. Овие памучни фитили на памук произведуваат чиста изгореница, произведувајќи тешко саѓи . внимателно изработени внимателно произведени за да ви го дадат најдоброто искуство со вашата свеќа. Секој пакет содржи дванаесет затегнати свеќи, гордо истури во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата