Црна марама на женската лесна Хамса

Црна марама на женската лесна Хамса

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Создадете различен трендовски изглед со оваа прекрасна обвивка за пашмина, која може да се носи како шал или шал во зависност од вашето расположение. Оваа трендовски, разноврсна и лесна марама е совршена за пролет до паѓање на сезони. Овој едноставен и стилски дизајн е завршен со шарени обрасци на Хамса на краевите. Меките нијанси на црвена, портокалова, жолта, сина и виолетова постелнина создаваат прекрасен дизајн за оваа класична црна марама, завршена со долги рабници на краевите. Направено со 65% полиестер и 35% вискоза, оваа обвивка е топол и привлечен додаток за жени од сите возрасти. SL колекција женска лесна црна шал Хамса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата