Копче за кратки ракави на Докери предниот пакет со кошула

Копче за кратки ракави на Докери предниот пакет со кошула

Во магацинот.
DEN 223.68
Тековен:

Класична кошула што изгледа соодветно во кој било амбиент, ние го направивме овој Стејпл без технологија за брчки. Тоа значи дека ќе гледате на точка во секое време. Оваа редовна кошула за вклопување е составена од 55% памук, 43% полиестер, 2% еластан. Машинско миење ладно, суво сув медиум, користете топло железо доколку е потребно, можно е суво чистење, измијте и исушете се внатре со слични бои, се препорачува течен детергент. Џеб на градите. Нема технологија за брчки. Секојдневен. Редовно вклопување. 55% памук, 43% полиестер, 2% еластан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата