Тајлер Дилион тркалезен wallид огледало, црно

Тајлер Дилион тркалезен wallид огледало, црно

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Нашето огледало има едноставна тркалезна рамка. Детално е со дизајн кој наликува на едно плетенка јаже околу стаклото. Завршено е во античка црна боја со бронзени нагласувања што прават традиционален изглед. Ова огледало е совршено парче акцент за влез, бања, спална соба или која било просторија во вашиот дом. Д-прстените се ставаат на задниот дел од огледалото, така што е подготвено да се обеси од кутијата! Огледалното стакло на ова парче е искривено додавајќи ја нејзината убавина и стил. Едноставна тркалезна рамка. Дизајнот наликува на едно плетенка јаже околу стаклото. Античка црна завршница со бронзени нагласувања. Подготвени да се обесат десно од кутијата. 32 ин. Дијаметар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата