Се прашувам на нација со кратки ракави графички редовни пакувања за маици

Се прашувам на нација со кратки ракави графички редовни пакувања за маици

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овој секојдневен мета. Носете го за време на секоја сезона и совршено за секоја пригода! Оваа кошула ќе биде нејзино парче во нејзиниот плакар и ќе ги импресионира сите! Зачувајте на омилената графичка мета со оваа! Таа сигурно ќе се истакне од толпата. Секој ќе праша од каде се нејзините облеки. 2-пакет вклучува : две маици. Екипаж. Кратки ракави. Графички печатење на сјај однапред. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Сјајната маица 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата