Време и TRU женски патека за патики, широка ширина на располагање

Време и TRU женски патека за патики, широка ширина на располагање

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Додадете малку стил во вашата обична гардероба со овие патики од време и TRU. Горниот е изработен од платно и има грб за безбедно вклопување со уникатна силуета. Мемориската пена за меморија помага да се намали замор додека сте на нозе, а ѓонот не е означен за да се спречи измама на мазни површини. Овие чевли со платно се достапни во асортиман на бои за да ја надополнат вашата обична облека. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Времето на жените и Tru Scrunch назад обична патики : стил на лизгање. Обезбедена модна чипка. Горниот дишење. Меморија од пена. Не-обележување ѓон. Достапно во разновидна боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата