Уникатни поговори за женски цветни v врат од половината со долги ракави со долги ракави

Уникатни поговори за женски цветни v врат од половината со долги ракави со долги ракави

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Дизајнот на уништување на половината со цел да одговара за повеќе тип на тело. Овој мини фустан со ракави од Раглан и V вратот формираат атрактивна рамка за вратот и рамото, што може да биде ваш избор еден избор за потопло време. Моделот носи во големина xs. (Висина : 5'10 ", Градите : 30 6/8 инчи, половината : 22 7/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи, должина на рамото : 15 6/8 инчи, тежина : 111 фунти) Големина градите на градите - Огрома на половината - Ширина на рамото - Должина на ракавот - Должина на должина 34 2/8 31 4/8 14 7/8 - 26 5/8 - 32 7/8s 36 2/8 33 4/8 15 3/8 - 27 1/8 - 33 4/8m - 38 2/ 8 35 3/8 15 7/8 - 27 5/8 - 34 L 41 3/8 38 5/8 16 4/8 - 28 3/8 - 34 5/8xl 44 4/8 41 6/8 17 2/8 29 3/8 35 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени Flенски цвет V врат од половината со долги ракави со долги ракави 95% полиестер; 5% спандекс. Цветен печатен. V врат. Увезен. Затегната половината. Неправилен пол. РАГЛАН РАБОТ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата