Toyo Proxes ST III 245 60R 105V гуми со вклопување: 2011- Ford Explorer XLT, 2014- Toyota Highlander Le Plus

Toyo Proxes ST III 245 60R 105V гуми со вклопување: 2011- Ford Explorer XLT, 2014- Toyota Highlander Le Plus

Во магацинот.
DEN 2320.00
Тековен:

Proxes ST III е гума за сите сезонски улични и спортски камиони дизајнирани за CUV, SUV и лесни камиони и нуди пократко растојание за запирање во влажни услови плус гаранција за живот од 40 000 милји. Дополнителни карактеристики Дел Терминологија ИД : 7636. Големина на гумите : 31x10.50-15. Тип на гума : радијална.

Параметри на производот

Стоката во категоријата