18 18 Едноставно Дејзи задебелени цвеќиња во внатрешна перница на отворено, Совршена портокалова Количина 1

18 18 Едноставно Дејзи задебелени цвеќиња во внатрешна перница на отворено, Совршена портокалова Количина 1

Во магацинот.
DEN 823.84
Тековен:

Разубавете го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Совршени портокалови задебелени цвеќиња затворени/надворешни перници од нашата колекција на цвеќиња. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде радост и боја на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Плоштад/зашиено затворање. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата