Машка џемпер на екипажот, до големина 3XL

Машка џемпер на екипажот, до големина 3XL

Во магацинот.
DEN 448.00
Тековен:

100% памук за миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, ниско железо 100% памучно миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо .

Параметри на производот

Стоката во категоријата