Едноставно јужна мими мечка Оз од не'рѓосувачки челик со капакот

Едноставно јужна мими мечка Оз од не'рѓосувачки челик со капакот

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Мими мечките се исто толку заштитни и шармантни како и овој едноставно јужен не'рѓосувачки метеж. Коцките насекаде треба да соберат еден за нивните мими денес. Капакот-докажан, отпорен на распрскувачки и лесен затворен капак. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Доаѓа со стандарден капак и ограничена 5-годишна гаранција. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. Капакот-докажан, отпорен на распрскувачки и лесен затворен капак. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Ограничена 5-годишна гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата