DesignArt Затегнување завеса

DesignArt Затегнување завеса

Во магацинот.
DEN 303.36
Тековен:

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа шема на завеса со повеќе обоени пердуви. Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа сина завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата