Колекција Women'sенска Нора Кроко Сатче од Миа К. - сенф

Колекција Women'sенска Нора Кроко Сатче од Миа К. - сенф

Во магацинот.
DEN 879.84
Тековен:

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност. Дизајн инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња што ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност MKF нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња што ќе ја завршат вашата облека и ќе овозможат пристап до дневни потреби во движење. Материјал : Изработено од висококвалитетен материјал вметнат во кроков . Карактеристики : Дизајн со луксузни украси за златен тон. Нора е наша класична сачер што може да се носи на два начина. Мазна горната рачка и мазна лента за вкрстено ниво, каишот на вкрстените страни е отстранлив и прилагодлив. Нора има рачно насликани рабови. Бака, пресади и двојни патенти за затворање . џебови : 1 надворешен патент задниот џеб, 2 внатрешни џебови, 1 ентериер џеб за патент . Мерења : 15 во W x 10 во H x 5 Во D. Рачка пад : 4 ” . Прилагодливи ленти за рамо се протегаат на 33 во . Препорачана тежина : 10 lb. Детали : Нора Сатчел е класичен удобно садче, способна да се носи на два начина. Врвните рачки се мазни и удобни за држење, каишот на вкрстените страни е отстранлив и може да се приложи за ваша употреба. Нора Сачер има патент што го прави многу удобно да се отвори и блиску и лесно да се влезе во целата ваша припадност. Нора Сачер е доволно удобна за да одговара на тетратка и i Pad до 11 ”. Сачелата Нора е направена со вкоренети детали од крокодил и притискање на столпчиња со златен тон на рачките и дното на торбата. Нашиот нов амблем на Миа К е во средина за декорација, класичен сачер што треба да го има.

Параметри на производот

Стоката во категоријата