Трговска марка ликовна уметност предавање нежно платно уметност од Кери Шмит, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност предавање нежно платно уметност од Кери Шмит, бел мат, дрвена рамка

Во магацинот.
DEN 2601.60
Тековен:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „предавање нежно“ платно уметност од Кери Шмит, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата