Трговска марка ликовна уметност цветна платно уметност „куќа роза градина јас“ од Али Бенион

Трговска марка ликовна уметност цветна платно уметност „куќа роза градина јас“ од Али Бенион

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Стил : Современ и современ. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.000 слики годишно. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Уметник : Али Бенион. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија.Уметник : Али Бенионсубјект : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има шема на длабоки виолетови и виолетови цветни линиски цртежи. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата