Време и време женски алатка со арорак со качулка

Време и време женски алатка со арорак со качулка

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Времето и TRU женската алатка за анорак со арорак е совршено парче од надворешната облека. Со половината за влечење, оваа јакна е ласкава, додека материјалот е квалитетен и топол. Со аспиратор и два џебови, оваа комунална јакна има сè што ви треба! Time and Tru Women'sенска алатка за анорак со анорак : школка : 90% полиестер, 10% најлон. Поставена : 100% полиестер. Лесен мантил на жените. Обложена ткаена плетена измислица. Поштеда со прицврстен аспиратор со прилепувања. Долги ракави. Влечење околу половината. 2 предни џебови со торбичка за затворање на размавта. Исправен хемлин. Наредени. Достапно во разновидни бои. Машински измијте го нежен циклус ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не пеглајте, не исушете го чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата