Главни работи околу природна вода хиацинт декоративна корпа за складирање со рачки

Главни работи околу природна вода хиацинт декоративна корпа за складирање со рачки

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Стилската главна тркала за природна вода за украсување на природната вода со рачки е совршена корпа за која било од вашите потреби за украсување во затворен простор. Оваа корпа има трендовски апстрактна ткаена шема која изгледа совршено во кој било простор. Без разлика дали вашиот стил е традиционален, преоден, крајбрежен, боемски, минималистички, современ, ќе ја сакате оваа корпа. Оваа корпа со тркалезна форма има две рачки и дизајн со отворен ткаен. Рачно е изработена од трајна, природна вода зумбул и е направена во Виетнам. Совршено за уредување на флорали. Рачно изработено. Стилски апстрактен ткаен дизајн. Прекрасна природна боја. Две носечки рачки за лесно носење. Лесен. Унисекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата