Новограц озборувања покрај базенот, столчиња за надворешни салон на Теди, 2-пакувања, јаглен

Новограц озборувања покрај базенот, столчиња за надворешни салон на Теди, 2-пакувања, јаглен

Во магацинот.
DEN 3999.84
Тековен:

Теди сака да озборува со пријателите и семејството пред сад со гуакамол и стомна на маргарита. Овој сет на дневна столица е фокусна точка на кој било простор на отворено со удобни перничиња, кривини во средниот век и модерна диспозиција. И кога врне дожд, однесете ја забавата внатре - но запомнете да ги користите вклучените 2 капаци за дожд за да ги задржите вашите чисти дневнички столчиња во одлична состојба. Новограц озборувања покрај базенот, столчиња за надворешни салони на Теди, 2-пакувања, столче за отворено со јаглен, поставени совршени за време и забава, виси надвор . Седиштата до 2 членови на семејството Новограц удобно. 2 капаци на дожд вклучени за да се вклопат околу секое парче и да го одржуваат мебелот за внатрешен двор чист и сув. Изграден од издржлив, отпорен на временски услови челик и насликан во светло бел обвивка за прав. Совпаѓање на сивите перничиња кои практично се снаоѓаат заедно. Димензии- салон стол : 30,75 "W x 30,5" D x 32 "H.

Параметри на производот

Стоката во категоријата