Подобри домови и градини 20,00 20,00 Греј полиестер, памук, рајон фрлаат перница

Подобри домови и градини 20,00 20,00 Греј полиестер, памук, рајон фрлаат перница

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Подобрите домови и градини со пердуви на копчињата со копчиња се вистински безвременски класик, обезбедувајќи го вистинскиот допир за ажурирање на вашиот декор. Знаевме дека ги сакате овие, па ги направивме како сет од 2! Овие перници се исполнети со оригинални инсерти што можат да се отстранливи со пердуви, создавајќи врвна удобност и кадифен каде и да се поставени! Направено со 78% полиестер, 15% памук, 7% рајон, препорачуваме да се исчисти само за оваа прекрасна перница за фрлање. Достапно во бела, портокалова, постелнина, црвена, морнарица, сива, задебеница, темно сива боја. Прекрасен дизајн на копчињата. Сет од 2 перници. Пердув исполнет за врвна удобност и мекост. Скриен патент за лесно отстранување на вметната перница. Совршено за фрлање на софи, seубовници и столчиња во дневни соби, густини и простории за забава, како и на дневни легла и кревети за гости во спални соби и на клупи во појадок и јадење ќошиња. За најдобри резултати, исчистете го овој акцент фрлајте перница само колку што е потребно. Маестрално конструиран од 78% полиестер, 15% памук, 7% рајон за долготраен стил, удобност и издржливост. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата