Комфорна зона Пополнете го дигиталниот овлажнител W WiFi. Шепот-тиква операција, 1. Гал. капацитет, исклучување на безбедноста автоматско, дизајн без филтрирање, часов

Комфорна зона Пополнете го дигиталниот овлажнител W WiFi. Шепот-тиква операција, 1. Гал. капацитет, исклучување на безбедноста

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Контрола на допир на LED со варијабилен излез на магла. УВ-Ц убива воздушни бактерии и вируси. Совршено за работна површина или ноќна ноќ, овој шепот-ти-ти-ултразвучен навлажнувач испушта смирувачка, мирисна, ладна магла за да ги ослободи непријатноста на назалниот конгестија, чешање на кожата, искривени усни и суво грло. Операција со шепот на типот. Исто така, тој е опремен со вграден дифузер за ароматерапија со еднократно сунѓер, така што може да се додадат неколку капки од вашето омилено есенцијално масло за да се создаде релаксирачка, смирувачка атмосфера. Ниска потрошувачка на енергија. До 25 часа континуирано работење. Контрола на дигитална влажност. Откако ќе се инсталира на вашиот телефон, следете ги упатствата за апликација за да ја поставите апликацијата и да ја поврзете со вашиот паметен уред и да започнете со контролирање на вашиот овлажнител од каде било со леснотија. Ултразвукот на комфорна зона чиста ™ Ултразвук навлажнувач доаѓа со најразлични карактеристики како што се дигитални, контроли на панел на допир, 3 прилагодливи нивоа на магла, влажноста за автоматско следење и одржување на релативната влажност во воздухот, ноќната светлина вклучена/исклучена функција, 12-часовна функција, 12-часовна функција, 12-часовна функција, 12-часовен Тајмер и 1,2 галон, резервоар за полнење што го олеснува пополнувањето со вода. 12-часовно поставување на тајмерот. Безбедносен автоматски исклучување. Вградена фиока за ароматерапија. Вградената светлина за дезинфекција на УВ-Ц работи на намалување на бактериите и вирусите во воздухот и помага да се испушти почиста магла во просторијата. Едноставно пополнете го резервоарот со вода и овлажнител ќе работи до 25 часа, исклучувајќи се автоматски кога е празен. Овој модел е исто така овозможен со Wi Fi-, така што можете да го контролирате вашиот овлажнител од каде било додека сте во движење. Карактеристиките за автоматско враќање исто така функционираат кога резервоарот за вода е отстранет од основата. Лесен за чистење, паметен ултразвучен овлажнител со видлива кул магла, е совршен за мали и средни простории. Удобниот резервоар за полнење е лесен за пополнување и лесен за чистење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата