Детско место за дете графичка графичка кошула за пливање Rashguard

Детско место за дете графичка графичка кошула за пливање Rashguard

Во магацинот.
DEN 239.20
Тековен:

Облека и облека со вредност што е забавно и лесно да се соберат UPF 50+ (највисок можен рејтинг) блокираат 98% од штетните зраци!. Контраст исмејувачки врат. „Само локалното население“ со графички дизајн на ајкули однапред. Етикета без ознаки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата