Мартин Флекенштајн „Еспланаде-мост“ платно уметност

Мартин Флекенштајн „Еспланаде-мост“ платно уметност

Во магацинот.
DEN 2601.60
Тековен:

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Архитектура Мартин Флекенштајн Модерна и современа Сингапур, тунел, мост, мост Еспаланде, перспектива, бетон, индустрија, индустриска, Азија, Архитектура платно уметничка галерија-завиткување подготвени да висат сиво црно кафеаво бело. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.Уметник : Мартин Флекенштајнсјубјект : Архитекторен стил : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш биле откриени на 1x. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата