Лесни улични сандали на Фени

Лесни улични сандали на Фени

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Дајте изјава со Феникс од Лесна улица. Сандалот за прашка назад има уникатен емајлиран украс. Карактеристиките на удобноста вклучуваат прилагодливо затворање на кука и јамка за прилагодено вклопување, завршено на лесна надворешна плоча со добро поставена влошка. 1 1/2 "Блок -пета. Дарежливо постепено стапало. Емајлирана украс. Заоблен отворен пети. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата