Дизајн на Jerseyерси во Jerseyерси Портланд Тимберс на куќиштето на патниците во Отербо за Samsung Galaxy S5

Дизајн на Jerseyерси во Jerseyерси Портланд Тимберс на куќиштето на патниците во Отербо за Samsung Galaxy S5

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Дали сте обожавател на Портланд Тимберс? Остварете гол со овој официјален дизајн од мајорската лига фудбал на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од МЛС. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Секое покритие е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на Jerseyерси на Портланд Тимберс на куќиштето на патниците во Отербокс за Samsung Galaxy S5 : Компатибилен со Samsung Galaxy S5 на сите превозници. Тенок и тежок случај штити од гребнатини, испакнатини и шокови. Исто така, вклучува и самопридржан заштитник за јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Параметри на производот

Стоката во категоријата